Tel: +86-531-81175029

E-mail: sales@awt-biotech.com

Aoweite 1-MCP Zapewnia Świeżość Przez Cały Rok

Aoweite 1-MCP Zapewnia Świeżość Przez Cały Rok

Aoweite 1-MCP pomaga smakować świeże przez cały rok! Aoweite jest ekspertem w dziedzinie skutecznych technologii długotrwałego przechowywania owoców i warzyw. Istotą technologii przechowywania Aoweite jest przetwarzanie owoców i warzyw za pomocą gazowego inhibitora biosyntezy 1-MCP etylenu w...

Send InquiryChat Now
Product Details

Aoweite 1-MCP pomaga smakować świeże przez cały rok!

tomato and cumcumber.jpg

Aoweite jest ekspertem w dziedzinie skutecznych technologii długotrwałego przechowywania owoców i warzyw. Istotą technologii przechowywania Aoweite jest przetwarzanie owoców i warzyw za pomocą gazowego inhibitora biosyntezy 1-MCP etylenu w znikomych stężeniach (0,5-1 ppm).

Od 1998 roku firma "Aoweite Biotech Co., Ltd." wdraża technologię przetwarzania zbiorów owoców i warzyw.

Przetwarzanie warzyw i owoców do długotrwałego przechowywania odbywa się w zamkniętych komorach w ciągu dnia przy użyciu przenośnych generatorów ręcznych 1-MCP. Przetwarzanie odbywa się w komorach chłodniczych. Następnie stosuje się zwykły sprzęt do przechowywania owoców i warzyw w magazynach o długim okresie przechowywania.

Przy stosowaniu Aoweite 1-MCP znacznie zwiększył się okres przechowywania owoców i warzyw, a straty zostały zmniejszone zarówno podczas przechowywania, jak i transportu produktów owocowych i warzywnych.

Aoweite 1-MCP jest najbardziej skuteczny w przetwarzaniu klimakterycznych owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki, śliwki, śliwki, morele, brzoskwinie, banany, kiwi, persimmony, pomidory, ogórki, arbuzy i melony. Zmniejsza intensywność oddychania, aktywność enzymatyczną, hamuje rozkład chlorofilu i spowalnia procesy metaboliczne.

1-MCP pozwala wydłużyć okres trwałości owoców i warzyw w normalnej atmosferze, w kontrolowanej atmosferze iw zmodyfikowanej atmosferze. Po obróbce owoce i warzywa zyskują skuteczną ochronę przed niekorzystnym wpływem zarówno endogennego, jak i egzogennego etylenu i mogą być przechowywane i transportowane przez długi czas bez utraty jakości.

Technologia Aoweite jest opanowana i wykazała wysoką wydajność przechowywania jabłek i owoców pestkowych, tak jak w dużych przedsiębiorstwach ogrodniczych i małych gospodarstwach.

Kompleksy szklarniowe aktywnie wykorzystują Aoweite 1-MCP, aby wydłużyć okres przechowywania pomidorów i zminimalizować uszkodzenia ogórków podczas transportu.

Technologia jest łatwo dostosowana do potrzeb klienta.

W zastosowanych stężeniach lek jest bezpieczny dla zdrowia ludzkiego i nieszkodliwy dla środowiska. Jego wniosek został zatwierdzony przez Ministerstwo Rolnictwa Chin.


Hot Tags: aoweite 1-mcp zapewnia świeżość przez cały rok, China, suppliers, manufacturers, factory, price, for sale
Related Products
Inquiry