Tel: +86-531-81175029

E-mail: sales@awt-biotech.com

Aoweite 1-MCP Tüm Yıl Boyunca Taze Hale Getiriyor

Aoweite 1-MCP Tüm Yıl Boyunca Taze Hale Getiriyor

Aoweite, meyve ve sebzelerin uzun süreli depolanmasında etkili teknolojiler alanında uzmandır. Aoweite'in depolama teknolojisinin özü, meyve ve sebzelerin, etilen 1-MCP'nin biyosentezinin göz ardı edilebilir konsantrasyonlarda (0.5-1ppm) bir gaz inhibitörü tarafından işlenmesinden...

Send InquiryChat Now
Product Details

Aoweite, meyve ve sebzelerin uzun süreli depolanmasında etkili teknolojiler alanında uzmandır. Aoweite'in depolama teknolojisinin özü, meyve ve sebzelerin, etilen 1-MCP'nin biyosentezinin göz ardı edilebilir konsantrasyonlarda (0.5-1ppm) bir gaz inhibitörü tarafından işlenmesinden oluşur.

1998 yılından bu yana, Şirket "Aoweite Biotech Co., Ltd." meyve ve sebze ürünlerinin hasat işlem teknolojisini hayata geçirmektedir.

Uzun süreli depolama için sebze ve meyvelerin işlenmesi, gün boyunca, portatif el tipi jeneratörler 1-MCP kullanılarak sızdırmaz bölmelerde yapılır. İşleme soğutma odalarında yapılır. Daha sonra uzun süreli depolama depolarında meyve ve sebzelerin depolanması için normal ekipman uygulanır.

Aoweite 1-MCP kullanıldığında, meyve ve sebzelerin depolanma süresi önemli ölçüde artmıştır ve meyve ve sebze ürünlerinin depolanması ve taşınması sırasında kayıplar azaltılmıştır.

Aoweite 1-MCP, elma, armut, erik, erik, kayısı, şeftali, muz, kivi, hurma, domates, salatalık, karpuz ve kavun gibi iklimlendirici meyveler ve sebzelerin işlenmesinde en etkili olanıdır. Solunum yoğunluğunu azaltır, enzimatik aktivite, klorofilin çürümesini engeller ve metabolik süreçleri yavaşlatır.

1-MCP, meyve ve sebzelerin raf ömrünü normal bir atmosferde, kontrollü bir atmosferde ve değiştirilmiş bir atmosferde arttırır. Tedaviden sonra, meyve ve sebzeler hem endojen hem de eksojen etilenin olumsuz etkilerinden etkili bir şekilde korunmakta ve kaliteden ödün vermeden uzun süre depolanabilmekte ve nakledilebilmektedir.

Aoweite teknolojisi hakimdir ve büyük bahçecilik işletmelerinde ve küçük çiftliklerde olduğu gibi, elma ve taş meyvelerinin depolanması için yüksek verimlilik göstermiştir.

Sera kompleksleri, domateslerin raf ömrünü uzatmak ve nakliye sırasında salatalıkların zarar görmesini en aza indirmek için Aoweite 1-MCP'yi aktif olarak kullanır.

Teknoloji, müşterinin ihtiyaçlarına kolayca uyarlanır.

Uygulanan konsantrasyonlarda ilaç, insan sağlığı için güvenli ve çevreye zararsızdır. Uygulaması Tarım Bakanlığı Çin tarafından onaylanmıştır.


Hot Tags: aoweite 1-mcp tüm yıl boyunca taze hale getiriyor, China, suppliers, manufacturers, factory, price, for sale
Related Products
Inquiry