Tel: +86-531-81175029

E-mail: sales@awt-biotech.com

Aoweite 1-mcp Artık Türkiye'de 2018'den Satıyor

Aoweite 1-mcp Artık Türkiye'de 2018'den Satıyor

Elma hasat mevsimi, elmalarınızı daha iyi bir değer haline getirmek için 1-mcp aoweite ihtiyacınız var! Meyve depolama zamanını uzatmak ve ağ üzerinde taze ürünlerin ritmik bir şekilde tedarik edilmesini sağlamak için yeni teknolojik çözümler getirilmektedir. Ürünlerin yıl boyunca bolca olmasına...

Send InquiryChat Now
Product Details

Elma hasat mevsimi, elmalarınızı daha iyi bir değer haline getirmek için 1-mcp aoweite ihtiyacınız var!


Meyve depolama zamanını uzatmak ve ağ üzerinde taze ürünlerin ritmik bir şekilde tedarik edilmesini sağlamak için yeni teknolojik çözümler getirilmektedir. Ürünlerin yıl boyunca bolca olmasına katkıda bulunan, modern soğutma sistemleriyle donatılmış yeterli sayıda meyve var. Ancak, aynı zamanda, alıcılar şimdi, mağazanın alışveriş salonunda çok yüksek kalite gereksinimlerini karşılıyorlar ve perakendeci, bu gereklilikleri arabulucuya getiriyor ve bu da zaten bahçecilik çiftliğine kadar. Şartlar, Apple sertliğinden ve çeşitliliğin renk karakteristiği ile biten geniş kapsamlıdır. Örneğin, eğer "Granny Smith" rengi biraz sarımsıysa, alıcılar sadece geçmezlerse, kör olmasalar da, lezyonlar ve fizyolojik hastalıklar olmaksızın, alışkanlık tadı ve asitlik düzeyi ile sadece gevrek, yeşil, güzel meyvelere ihtiyaç duyarlar. katı, kelimenin tam anlamıyla, daldan çıkarıldığı gibi. Bu nedenle, yakın gelecekte pazarda, sadece güvenli bir şekilde ileriye bakacak olan, üreticilerin ve onların işbirliğinin kalitesinin dikkatlice izlenmesini ve şüpheler ve dalgalanmalar olmadan, elmanın yeni ve ilerici teknolojilerini ortaya çıkarmasını sağlamalıdır.

RETAIL china WALMART (2)_2.jpg


Aoweite, sunulan gerekliliklere dayanarak, meyve ve sebze ürünlerinin orijinal kalitesini korumak ve uzun süreli depolama sırasında kayıplarını azaltmak için ana hedefi koyuyor. Kısaca, meyve depolamada ilerleyen teknolojinin özü, etilen 1-MCP'nin sentezinin bir gaz inhibitörünü içeren bir kimyasal ile meyvenin işlenmesidir. Bu tür bir işlem, üretimin depolanmasının başlangıcında sadece bir kez gerçekleştirilir ve meyvelerin nefesini yavaşlatır, meyve sıklığını ve sertliğini sabit başlangıç seviyesinde tutar, elmanın betona özgü renklerini yakalar ve en önemlisi rafı arttırır. meyve zamanı. Meyvelerin çeşitli hastalıklara ve patojenik flora lezyonlarına karşı direnci aynı anda artmaktadır. İşlenmiş meyvelerin, sadece depolama süresince değil, aynı zamanda tüketiciye ve perakende satış mağazalarına taşınmaları sırasında da orijinal kalitelerini muhafaza etmesi önemlidir.


E-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz: sales@awt-biotech.com

Hot Tags: aoweite 1-mcp artık türkiye'de 2018'den satıyor, China, suppliers, manufacturers, factory, price, for sale
Related Products
Inquiry